Sukces uczniów kl.2 i 3 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym AUTOPORTRET z HISTORIĄ
23 czerwca 2026 r. w Muzeum Historycznym w Białymstoku odbył się finał tegorocznej edycji konkursu. Okazało się, że wszyscy laureaci w kategorii klas 1-3 to uczniowie naszej szkoły:
I miejsce- Wojciech P., II miejsce-Kamil W., III miejsce Wiktoria R., wyróżnienia: Jan G., Wiktoria W., Stanisław J.
Gratulujemy naszym zdolnym wychowankom i rodzicom!







