Sukces uczniów kl.2 i 3 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym AUTOPORTRET z HISTORIĄ

23 czerwca 2026 r. w Muzeum Historycznym w Białymstoku odbył się finał tegorocznej edycji konkursu. Okazało się, że wszyscy laureaci w kategorii klas 1-3 to uczniowie naszej szkoły:

I miejsce- Wojciech P., II miejsce-Kamil W., III miejsce Wiktoria R., wyróżnienia: Jan G., Wiktoria W., Stanisław J.

Gratulujemy naszym zdolnym wychowankom i rodzicom!

20260625 154952

20260625 155105

20260625 155333