8 czerwca 2026 r. cała społeczność szkolna uczestniczyła w Festynie Rodzinnym w naszej szkole. Był to wyjątkowy dzień. Dzieci miały wiele atrakcji: zabawa z animatorem, konkursy, taniec. Najwięcej radości dzieciom sprawiły dmuchane zjeżdżalnie. Piknik rodzinny połączony był z pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Rodzice przygotowali także pyszne przekąski, ciasta, napoje. Pogoda dopisała, a atmosfera była rodzinna. Składamy najserdeczniejsze podziękowania Rodzicom za pomoc w organizacji festynu. Podziękowania za wsparcie w organizacji festynu kierujemy również do Dyrekcji naszej szkoły,a także do Sponsorów. Dziękujemy







