Debiut chłopców z naszej szkoły w Biegu na orientację i złoto Aleksandra 🙂
25 maja w Białymstoku na Pietraszach odbył się finał wojewódzki w Biegu na orientację - dyscyplina, która łączy umiejętność posługiwania się mapą oraz dobre przygotowanie fizyczne. Po raz pierwszy startowali chłopcy z naszej szkoły z klas 5 i 6: Jan Biały 5a, Bartek Gogol 5a, Kazik Ścisło 5c, Aleksander Hajduk 6e i rezerwowy Karol Żukowski 5a. Zawody okazały się dość wymagające, chłopcy mieli trochę problemów z odnalezieniem punktów kontrolnych ale zdobyli drużynowo 10 miejsce oraz cenne doświadczenie na przyszłość.
Ogromny sukces za to indywidualnie osiągnął Aleksander Hajduk z 6e, który już w swoim debiucie został Mistrzem województwa podlaskiego uzyskując fenomenalny czas trasy i pokonując blisko 50 zawodników !!! 🥇
Brawo chłopcy !!! 👏

Galeria zdjęć