W dniach 18 i 19 maja w Suwałkach w Arenie Suwałki został rozegrany finał województwa Kinder Joy of Moving w mini siatkówce dziewcząt i chłopców . Udział w nim wzięła spora reprezentacja uczniów z naszej szkoły grająca jako UKS SET Wasilków. Wśród dziewcząt były to uczennice klasy 5a: Amelia Bujnowska, Adela Bujnowska, Amelia Czarnecka, Zuzanna Świenc, Nikola Lenczewska, Drozdowska Julia , Ruslana Volkava; klasy 5b: Kornelia Biała i Oliwia Rutkowska: klasy 5c: Karolina Łabowicz, klasy 4a Patrycja Parszenko. Wyzej wymienione zawodniczki  grały w kategori trójek U-12. Miło nam poinformować ,że dziewczęta ( Amelka B. i Zuzia Ś. wraz z koleżankami spoza szkoły) wywalczyły Wicemistrzostwo województwa i pojadą na Mistrzostwa Polski do Katowic. Drugi zespół (Amelka Cz., Kornelia ,Adela, Nikola i Patrycja) zajął wysokie czwarte miejsce , a trzeci ( Julka, Ruslana, Oliwia i Karolina) 7 na 40 zespołów startujących w rozgrywkach wojewódzkich.

W kategorii singli U-10 w finale zagrały:Pola Kownacka (3d), Hanna Lisowska (3b), Zuzanna Moniuszko (3b), Karolina Przepióra (3b) i Martyna Żukowska (3c).
Nasza Pola została Wicemistrzynią Województwa i również pojedzie na Mistrzostwa Polski do Katowic.

Sukces również odnieśli nasi uczniowe w kategorii dwójki U-11.
Sebastian Nowicki , Piotr Burzyński z klasy 4a wspomagani Maximem Iwaniukiem z Dwujęzycznej Prywatnej Szkoły Podstawowej im.Antoniego Bućko również zostali Wicemistrzami województwa i będa walczyć o medale Mistrzostw Polski.
Chłopcy z klasy 5a:Karol Żukowski i Krystian Parszenko wraz z Kamilem Świderskim (4a) zajęli wysokie 5 miejsce w kategoriu trójek U-12.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym wszechstronnie utalentowanym dzieciom. Życzymy powodzenia w Katowicach.
Trenerami są Izabela Nowicka, Bogusław Mijalski i Paweł Nowicki.