REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ 

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM.KRÓLA ZYGMUNTA AUGUSTA

Zgodnie z zarządzeniem nr 881/2024 Burmistrza Wasilkowa z dnia 9 stycznia 2024 roku informujemy, że w dniach 12.02 – 23.02 br. przyjmujemy zgłoszenia do klasy 1 na rok szkolny 2024/2025 z obwodu naszej szkoły (wykaz ulic oraz miejscowości podany niżej) oraz spoza obwodu naszej szkoły na wniosek rodzica.

  1. Dzieci zamieszkałe na terenie naszego obwodu przyjmowane są w pierwszej kolejności. Dzieci zamieszkałe w Jurowcach, Osowiczach, Sielachowskich przyjmowane są do Szkoły Filialnej w Jurowcach. Dzieci zamieszkałe w Sochoniach, Katrynce, Woroszyłach, Wólce Przedmieście, Wólce Poduchownej, Mostku i Rybnikach przyjmowane są do Szkoły Filialnej w Sochoniach. 

Miejscowości:  Jurowce, Osowicze, Sielachowskie, Sochonie, Katrynka, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna, Horodnianka, Mostek, Rybniki

Ulice: Akacjowa, Antoniego Bućki, Borsucza, Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa, Daszyńskiego, Dąbrowskiej, Dębowa, Dolna, Gen. Władysława Sikorskiego, Gen. Sosnkowskiego, Grodzieńska (od nr 58), Grzybowa, Jagodowa, Jakimy, Jałowcowa, Jaworowa, Jelenia,  Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kościelna ( bloki nr 62, 62/1, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 67,69,71), Krucza, Krzywa, Ks. Rabczyńskiego, 11-go Listopada, Leszczynowa, Leśny Zakątek, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Łowiecka, Magnoliowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Niedźwiedzia, Olszowa , Orla, Orzechowa, Paderewskiego, Panerka, Piaskowa, Piłsudskiego, Podleśna, Polna, Prosta, Projektowana, Prusa, Rolna, Równoległa, Dmowskiego, Rydza Śmiałego, Słowackiego, Sokola, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Ukośna, Wielobranżowa, Wierzbowa, Wiewiórcza, Wiśniowa, Wojtachowska (od nr 77), Wspólna, Zajęcza, Żeromskiego, Żurawia, Żwirowa.

WNIOSEK (dla dzieci z obwodu) [DOCX]

  1. Dzieci zamieszkałe poza obwodem naszej szkoły przyjmowane są w momencie dysponowania wolnymi miejscami.

WNIOSEK (dla dzieci spoza obwodu) [DOCX]

Wypełnione zgłoszenia i wnioski przyjmowane będą w sekretariacie w godzinach 7.30-15.30.