Dnia 29 maja w Zabłudowie odbyły się I Powiatowe Konfrontacje Recytatorskie im. Jana Leończuka zorganizowane przez Książnicę Podlaską i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie. Gościem honorowym, a jednocześnie członkiem jury była żona zmarłego przed trzema laty poety Barbara Leończuk. W konkursie powiatowym wzięli udział przedstawiciele gmin: Poświętne, Czarna Białostocka, Michałowo, Supraśl, Zabłudów i Wasilków.

Naszą szkołę i gminę reprezentowała Karolina Przepióra kl. 3b i Franciszek Dybacki kl. 5e. Uczniowie zdobyli 3 miejsca w konkursie. Gratulujemy!
Dziękujemy Pani Elżbiecie Kisło Dyrektorowi Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Wasilkowie oraz Rodzicom naszych uczniów za współpracę i udostępnienie zdjęć. Już za rok kolejna edycja konkursu! Już teraz zachęcamy naszych uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego😊

 Galeria Zdjęć