Dnia 9 maja w naszej szkole odbył się etap gminny I Powiatowych Konfrontacji Recytatorskich im. Jana Leończuka zorganizowanych przez Książnicę Podlaską i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie.
Z miastem tym związana była twórczość poetycka i społeczna podlaskiego poety, prozaika, eseisty i badacza historii Podlasia. Nasi uczniowie, recytując wybrane wiersze pokazali piękno żywego słowa. Byli to: Martyna K.i Ania W. z kl. 2e, Karolina P. i Robert Ł z kl. 3b, Martyna Ż. I Zosia B. z kl. 3c, Julia S. i Wiktoria W. z kl. 4e, Jan S, Franciszek D. i Zuzanna K. kl. 5e. Nawet ksiądz Marcin, poza konkursem, zaskoczył wszystkich swoim talentem!

Jury wybrało dwoje uczniów, którzy w Zabłudowie będą reprezentować naszą szkołę - Karolinę P. kl. 3b i Franciszka D. kl. 5e. Gratulujemy i trzymamy kciuki 29 maja!

Galeria Zdjęć