Niezwykli goście w naszej szkole

17 kwietnia w naszej szkole powitaliśmy gości aż z Argentyny: p. redaktor Marisę Ring, p. redaktor Anahi Barelli oraz dyrektora generalnego Wydawnictwa Ediba Polska p. Sergio Prymaka.

Goście zostali serdecznie przyjęci. Zwiedzili szkołę, oprowadzani przez p. dyrektor Edytę Walczyk i p. dyrektor Annę Stefańczuk. Wystrój oraz wyposażenie budynku zrobiły na gościach ogromne wrażenie. Zadawali mnóstwo pytań odnośnie edukacji uczniów, a także ich zainteresowań, począwszy od klas „0”.

Goście mieli możliwość wziąć aktywny udział w zajęciach „Wiosna i zwierzęta”, które poprowadziła p. Celina Halicka. Goście wykonali techniką orgiami motyla oraz biedronkę. Nie od razu wszystko się udawało, ale przecież trening czyni mistrza. Na koniec mogli spróbować regionalnych potraw. Delektowali się: kiszką ziemniaczaną, gołąbkami oraz zupą pokrzywową.

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że współpraca z niezwykłymi gośćmi będzie się wspaniale rozwijać.

 Ewa Baranowska

FOTORELACJA