Wojewódzki konkurs wiedzy o Puszczy Knyszyńskiej

W dniu 25 kwietnia w Supraślu odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Puszczy  Knyszyńskiej.

Na konkurs ten składa się przygotowana przez ucznia i wcześniej wysłana prezentacja multimedialna a następnie udział w pisemnym teście z wiedzy o Puszczy Knyszyńskiej oraz z corocznego tematu przewodniego, który w tym  roku brzmiał: ”Płazy i gady Puszczy Knyszyńskiej”. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowało troje uczniów: Weronika Wojtecka z kl.Vc, Konrad Olfier z kl. Vb, Julia Poznańska z kl. VIb. Uczniowie pracowali pod opieką nauczycieli przyrody: U. Grzesiak i K. Budzińskiej. W końcowym wyniku w konkursie wiedzy o Puszczy Knyszyńskiej Weronika Wojtecka zajęła II miejsce w województwie a Konrad Olifier zdobył wyróżnienie za swoją prezentację multimedialną. Dodatkowej radości z sukcesów przysporzyły naszym uczniom ciekawe nagrody - aparat fotograficzny, lornetka i liczne inne gadżety. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na ognisko z kiełbaskami.

FOTORELACJA