Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w trójboju LA

Wspaniałe zakończenie sezonu startowego naszych zawodników w roku szkolnym 2018/19! Dnia 07.06.2019 r. na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w trójboju lekkoatletycznym - bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

XV Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate

Dnia 1 czerwca 2019 odbył się w Ostrowi Mazowieckiej XV Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate. W zawodach wzięło udział 275 zawodników z 18 klubów. Zawodnicy Kyokushin Team Wasilków, na co dzień uczniowie naszej szkoły spisali się świetnie i zajęli następujące miejsca:

1 miejsca- Zuzanna Łopato i Szymon Potocki

2 miejsca – Julia Tokarska i Aleksandra Roszkowska

Gratulacje

Fotorelacja

 

III miejsce dziewcząt w województwie w Czwórboju Lekkoatletycznym

18.05.2019 w sobotę na stadionie MOSiR w Białymstoku odbył się finał wojewódzki w Czwórboju  lekkoatletycznym.
Szkołę im Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie reprezentowały:  Maja Kraszyńska VIa, Aneta Bogdanowicz VIa, Wiktoria Sochoń VIa, Katarzyna Radecka VIa, Patrycja Pruszyńska VIa i Joanna Szermińska Va. Zawodniczki zdobyły 1158 pkt i wywalczyły III miejsce

Czytaj więcej...

Turniej kyokushin karate IKO Matsushima Polish Open

W dniu 5 maja 2019 w naszej szkole odbył się międzynarodowy turniej kyokushin karate IKO Matsushima Polish Open. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z Polski, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Chorwacji i Rosji. Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:

Czytaj więcej...