Szkolny Tydzień Zdrowia - dzień IV

W czwartek na sali gimnstycznej odbyły się Szkolne Mistrzostwa w siatkówce. Turniej rozpoczął się o godzinie 8.00 i rozegrany został systemem „każdy z każdym”.  Uczniowie klas VII przygotowali  turniej w ramach programu „Trzymaj formę!” metodą projektów. 

Czytaj więcej...

Szkolny tydzień zdrowia – dzień III

Dzień trzeci rozpoczęliśmy zdrowym śniadaniem. Uczniowie przygotowali przepisy i zaprezentowali własnoręcznie wykonane śniadanie, które opatrzone było informacją o sposobie przygotowania oraz wartościach odżywczych. Przygotowane potrawy wyglądały wyjątkowo apetycznie. Pomysłowi kucharze otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców.  

Czytaj więcej...

Szkolny Tydzień Zdrowia - dzień I

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy Szkolny Tydzień Zdrowia. Na godzinach wychowawczych uczniowie przypomnieli zasady prawidłowego żywienia i wspólnie zjedli drugie śniadanie. Na korytarzu przy świetlicy szkolnej zaprezentowano prace zakwalifikowane do konkursu Talerz zdrowia. Podczas przerwy uczniowie przebrani w kolorowe stroje symbolizujące owoce i warzywa zebrali się do wspólnego zdjęcia. Tydzień Zdrowia został rozpoczęty.

Czytaj więcej...

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Numer 112.

W miesiącach luty – marzec  klasy czwarte wzięły udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz korzystania z numeru alarmowego 112. Zajęcia przeprowadziły pracownice  Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Czytaj więcej...