Bezpieczeństwo w szkole

W związku z pismem z Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącym przeprowadzenia godzin wychowawczych z uczniami na temat czynników warunkujących bezpieczeństwo w szkole, procedur zachowania w sytuacji nadzwyczajnej oraz obowiązków wynikających z poszanowania drugiego człowieka, pedagodzy szkolni Alina Bącik i Krzysztof Andrzejczyk przeprowadzili spotkania z uczniami na poszczególnych poziomach klas, według poniższego harmonogramu:

Czytaj więcej...

Warsztaty „Bezpieczeństwo w Internecie”

W dniu 7 listopada 2017 roku odbyły się warsztaty z uczniami klas IV, V, VI, VII na temat „Bezpieczeństwo w Internecie” prowadzone przez Centrum Profilaktyki w Krakowie.

„Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole zrealizowano warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców pt. „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.  Głównym celem warsztatów jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Główne motto Szkoły dla Rodziców i Wychowawców brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać.

Czytaj więcej...

Akcja „Zaświeć się na niebiesko”

Nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji „Zaświeć się na niebiesko(Light It Up Blue), organizowanej przez KTA w Białymstoku.

W piątek 31.03.2017r. zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji i ubranie się na niebiesko. 

Czytaj więcej...