Jesteśmy w finale konkursu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami półfinały Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 
Do drugiego etapu zakwalifikowało się aż 46 szkół, a ich zadaniem było przygotowanie komiksu poświęconego pierwszej pomocy. Rywalizacja w zakończonym właśnie etapie była bardzo zacięta, a przesłane prace przedstawiały wysoki poziom. 
 
Miło nam poinformować, że jesteśmy w dziesiątce finalistów. Przed nami finał, który odbędzie się 6 czerwca w Warszawie. Tak jak w ubiegłym roku rywalizacja w Finale polegać będzie na współzawodnictwie Reprezentacji Ratowniczej w konkurencjach łączących w sobie zajęcia ruchowe z wiedzą na temat podstawowych czynności ratujących życie.
 
Autorami naszej zwycięskiej pracy są uczniowie klasy IIa, którzy wraz z panią Małgorzatą Pacewicz wykonali komiks - telewizorek. Dziękujemy również panu Jackowi Zabłockiemu za pomoc przy nagraniu audiobooka do komiksu.
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony WOŚP, na której możecie zobaczyć listę pozostałych zwycięzców i zdjęcia z obrad jurorów:
 
Zapraszamy do obejrzenia komiksu: 
 
oraz wysłuchania audiobooka 
 
 
Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w finale!!!!!