REKRUTACJA 2020 / 2021

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej rekrutacji, wszystkie dzieci, których rodzice złożyli dokumenty do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych i klas czwartych, zostały przyjęte do szkoły na rok szkolny 2020/2021. 

Podział uczniów do poszczególnych klas będzie dokonany podczas wakacji. 

W zaistniałej sytuacji wszelkie informacje będą przekazywane przez naszą stronę internetową. 

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie pod numerem telefonu 85 7185 498.

Informacja dla rodziców i uczniów o sposobie i trybie realizacji zadań tej jednostki w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej nasza Szkoła będzie realizowała kształcenie na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

MEN określił zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzył możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Czytaj więcej...