Kadra

Nauczyciele Naszej Szkoły kiedyś również byli uczniami. Zobaczcie jak wyglądali...

PREZENTACJA

Pracownicy Szkoły w roku 2018/2019

Dyrektor – Anna Fidurska
Wicedyrektor – Anna Stefańczuk, Edyta Walczyk
Pedagog – Alina Bącik, Krzysztof Andrzejczyk
Psycholog – Magdalena Wołkowycka
Logopeda – Ewa Laszewska, Anna Rutkowska, Krzysztofa Złotorzyńska
Księgowość – Maria Arcisz
Sekretariat – Aneta Korowaj, Katarzyna Kruk - Czołpińska

     

edukacja przedszkolna

Katarzyna Adamska
Katarzyna Dłużniewska
Iwona Fedyk
Agnieszka Kowalewska
Magdalena Korejwo
Katarzyma Kudzińska
Eliza Lenczewska
Edyta Pogorzelska
Marzena Sawicka
Paulina Wiszniewska
Marzena Wojciechowska

nauczanie początkowe

Agnieszka Bąkowska
Ewa Baranowska
Agnieszka Dąbrowska
Małgorzata Fanselow
Celina Halicka
Anna Hołdakowska
Beata Jałbrzykowska
Beata Kochanowska
Elżbieta Korolczuk
Katarzyna Korpacz
Joanna Maria Kruszewska
Małgorzata Leszczyńska
Agnieszka Materska
Agnieszka Ołdziejewska
Ewa Pilecka
Bogumiła Sobieszuk
Wiesława Szum
Alina Zajkowska

przyroda

Katarzyna Budzińska
Urszula Grzesiak
Agnieszka Januszewska

biologia

Katarzyna Budzińska
Agnieszka Januszewska

geografia

Urszula Grzesiak

chemia

Elżbieta Kozłowska

fizyka

Małgorzata Dziedzia
Natalia Parchańska

wychowanie do życia
w rodzinie

Alina Bącik
Katarzyna Budzińska

język polski

Małgorzata Gołąbiewska
Agata Grybowicz
Elżbieta Jagiełło
Barbara Jamaszewska
Beata Mariańska
Justyna Nurkowska
Agnieszka Pochodowicz

język angielski

Anna Fidurska
Anna Hibl
Izabela Jaroszewicz
Ilona Kalinowska - Bartoszuk
Milena Kozłowska
Agnieszka Kruszewska
Anna Kucharczyk
Małgorzata Pacewicz
Anna Stefańczuk
Jacek Zabłocki

język niemiecki

Karolina Żeszko

historia

Danuta Godlewska - Sarajew
Barbara Jamaszewska
Joanna Piećko

WOS

Joanna Piećko

matematyka

Piotr Dobiecki
Małgorzata Dziedzia
Anna Kucharczyk
Natalia Parchańska
Elżbieta Ruszkiewicz
Iwona Rybakowicz
Grażyna Szczesiul
Anna Wójcicka

zajęcia komputerowe/ informatyka

Piotr Dobiecki
Dominika Dzięgielewska
Natalia Parchańska
Monika Trzeszczkowska
Anna Wójcicka
Edyta Walczyk

religia

Adam Bartoszewicz
Katarzyna Dzietczyk
s. Justyna - Agnieszka Heromińska
s. Brygida - Janina Nowosadko
ks. Marcin Pyłko
ks. Kamil Snarski
ks. Jerzy Sokołowski

edukacja dla bezpieczeństwa

Aleksander Ciwoniuk

nauczyciel wspomagający

Jarosław Bogus
Urszula Charkiewicz
Elżbieta Charyło
Elżbieta Iwanowicz
Joanna Januszkiewicz
Anna Maciołek
Aneta Marczak
Iwona Moroz
Agnieszka Pochodowicz
Małgorzata Tagisow
Emilia Werpechowska

muzyka

Adam Wolański

plastyka

Jolanta Ejsmont

technika

Jolanta Ejsmont
Monika Trzeszczkowska

wychowanie fizyczne

Katarzyna Barcewicz
Rafał Czaplejewicz
Adam Czołpiński
Agnieszka Halicka
Dorota Maj
Bogusław Mijalski
Anna Szutko
Paweł Świderski

szachy

Rafał Cybulski
Małgorzata Fanselow
Bogusław Mijalski

świetlica

Joanna Arent
Regina Bartnikiewicz
Joanna Bochyńska
Joanna Piekarska
Milena Sobolewska
Ewa Stańska
Eliza Wesołowska
Monika Wolna
Wioletta Wróblewska

biblioteka

Jolanta Czapnik
Maria Szczesiul - Kruszewska