Kadra

Nauczyciele Naszej Szkoły kiedyś również byli uczniami. Zobaczcie jak wyglądali...

PREZENTACJA

Pracownicy Szkoły w roku 2016/2017

Dyrektor – Anna Fidurska
Wicedyrektor – Anna Stefańczuk, Edyta Walczyk
Pedagog – Alina Bącik, Krzysztof Andrzejczyk
Logopeda – Ewa Laszewska, Anna Rutkowska
Księgowość – Maria Arcisz, Wanda Szyszko
Sekretariat – Aneta Korowaj, Katarzyna Kruk-Czołpińska

     
     
     
     

edukacja przedszkolna

Joanna Arent

Agnieszka Kowalewska
Iwona Moroz
Edyta Pogorzelska
Marzena Sawicka

nauczanie początkowe

Agnieszka Bąkowska
Ewa Baranowska
Agnieszka Dąbrowska
Katarzyna Dłużniewska
Małgorzata Dziedzia
Małgorzata Fanselow
Celina Halicka
Anna Hibl
Anna Hołdakowska
Beata Jałbrzykowska
Jolanta Joka
Beata Kochanowska
Elżbieta Korolczuk
Katarzyna Korpacz
Joanna Maria Kruszewska
Małgorzata Leszczyńska
Agnieszka Materska
Magdalena Moczulska
Justyna Nurkowska
Agnieszka Ołdziejewska
Ewa Pilecka
Agnieszka Pochodowicz
Janina Sawicka
Bogumiła Sobieszuk
Wiesława Szum
Iwona Troc
Emilia Werpechowska
Paulina Wiszniewska
Alina Zajkowska

biblioteka

Jolanta Czapnik
Maria Szczesiul - Kruszewska

przyroda

Katarzyna Budzińska
Urszula Grzesiak
Danuta Kiermut

język polski

Małgorzata Gołąbiewska
Agata Grybowicz
Elżbieta Jagiełło
Barbara Jamaszewska
Beata Mariańska

język angielski

Anna Fidurska
Izabela Jaroszewicz
Milena Kozłowska
Agnieszka Kruszewska
Anna Kucharczyk
Małgorzata Pacewicz
Anna Stefańczuk
Jacek Zabłocki

język niemiecki

Karolina Żeszko

historia

Danuta Godlewska - Sarajew

matematyka

Piotr Dobiecki
Natalia Parchańska
Elżbieta Ruszkiewicz
Iwona Rybakowicz
Grażyna Szczesiul
Anna Wójcicka

 

zajęcia komputerowe

Piotr Dobiecki
Tomasz Modelski
Natalia Parchańska
Anna Wójcicka
Edyta Walczyk

religia

Adam Bartoszewicz
Agnieszka Cecerko
Katarzyna Dzietczyk
s. Brygida - Janina Nowosadko
ks. Kamil Snarski
ks. Jerzy Sokołowski

etyka

Tomasz Modelski

nauczyciel wspomagający

Urszula Borowska
Urszula Charkiewicz
Joanna Januszkiewicz
Elżbieta Kosińska
Aneta Marczak
Magdalena Rzepiejewska
Małgorzata Tagisow

muzyka

Adam Wolański

plastyka

Jolanta Ejsmont

technika

Jolanta Ejsmont
Patrycja Kurzyna-Maksymiuk

wychowanie do życia
w rodzinie

Katarzyna Budzińska
Danuta Kiermut

wychowanie fizyczne

Katarzyna Barcewicz
Adam Czołpiński
Agnieszka Halicka
Dorota Maj
Bogusław Mijalski
Anna Szutko
Paweł Świderski

świetlica

Regina Bartnikiewicz
Joanna Bochyńska
Justyna Klepacka
Eliza Lenczewska
Milena Momotko
Ewa Stańska
Eliza Wesołowska
Marzena Wojciechowska
Monika Wolna
Wioletta Wróblewska