Rób aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą” wyniki wojewódzkiego konkursu plastycznego

Miło jest nam poinformować, że nasza uczennica Izabella Kostecka została laureatką I miejsca w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Rób aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.

Praca wykonana została pod kierunkiem pań: Mileny Sobolewskiej , Beaty Jałbrzykowskiej i Elżbiety Sieńko

Serdecznie gratulujemy!!

 

Spotkanie z papugą Paaro

Dziś zawitał do nas wyjątkowy i niecodzienny gość. Papuga Paaro umiliła nam czas podczas zajęć z Zumby, które regularnie odbywają się w naszej szkole. Zabawa była rewelacyjna, wszyscy aktywnie i chętnie tańczyli. Na zakończenie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i pożegnaliśmy naszego kolorowego gościa.

Fotorelacja

Dzień Babci i dzień Dziadka

W styczniowym kalendarzu znajdują się dwa wyjątkowe święta Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uczniowie naszej szkoły oraz przedszkola postanowili w wyjątkowy sposób upamiętnić ten wspaniały czas goszcząc w swoich szkolnych progach najwspanialszych gości jakimi są Babcia i Dziadek. 

Czytaj więcej...

Zimowy karnawał

Choć styczeń jest czasem zimowym i pełnym mroźnych chwil to postanowiliśmy trochę rozgrzać atmosferę organizując wielki kostiumowy bal karnawałowy. Uczniowie Szkoły Filialnej w Jurowcach oraz przedszkolaki z Bajkowego Domu spotkali się w świetlicy wiejskiej znajdującej się przy Remizie Strażackiej na wspólne zabawy noworoczne. 

Czytaj więcej...