Międzynarodowy turniej I.K.O.Matsushima Polish Open

W dniu 13 maja 2017 odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Kyokushin Team Wasilków międzynarodowy turniej I.K.O.Matsushima Polish Open.

W zawodach wzięło udział ok 110 zawodników z 9 klubów karate. Medale naszych zawodników: złote - Natalia WojteckaUrszula Dziekońska; srebrne - Maja Zawadzka, Judyta Śliwińska, Ewelina Jurowczyk, Albertyna Półtorak, Judyta Żłobikowska, Szymon Potocki, Weronika Potocka, Oliwia Fiedorowicz, Jakub Oliwia, Mateusz Ciborowski; brązowe - Kornelia Zadykowicz, Weronika Wojtecka, Zosia Pruszynska, Natalia Zadykowicz, Przemysław Ciborowski. Kyokushin Team Wasilków zdobył 3. miejsce drużynowe, 2. Białoruś , 1. SCK Białystok. Najlepszy zawodnik turnieju to Sidakou Yauheni, a najlepsza zawodniczka Urszula Dziekońska. Na turnieju gościliśmy między innymi Shihana Romana Kucfira (6 dan) Branch Chief IKO Matsushima, Piotra Sawickiego mistrza świata Karate kyokushin i Branch Chiefa IKO Nakamura (6 dan), Rektor WSWFiT dr Dorotę Sokołowską oraz wykładowców dr. Krzysztofa Sobolewskiego i mgr Zofię Sobolewską.

FOTORELACJA