I miejsce w powiecie białostockim w siatkówce dziewcząt

Dnia 07.12.2018r. w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce – Igrzyska Dzieci. Było to niesamowite wydarzenie, ponieważ nasza szkoła po raz pierwszy startowała w turnieju piłki siatkowej. Rywalizowaliśmy z dwoma zespołami, z Supraśla i Tykocina. Konkurencja nie była łatwa, ale dałyśmy z siebie wszystko i zdobyłyśmy pierwsze miejsce.

W ten sposób zakwalifikowałyśmy się do półfinału wojewódzkiego. Pojechałyśmy tam z naszym trenerem siatkówki, panem Bogusławem Mijalskim. Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Gabriela Rogowska, Patrycja Pruszyńska, Maja Kraszyńska, Wiktoria Sochoń, Paula Roszkowska, Weronika Zujko, Wiktoria Zujko, Katarzyna Radecka z klasy 6A i Hanna Perzyk z klasy 5C.

 Każda zawodniczka spisała się na medal. Na koniec wręczono  nam puchar i dyplom z naszym zdjęciem.

Patrycja Pruszyńska
uczennica klasy 6A

FOTO