Turniej minisiatkówki dziewcząt o Puchar Dyrektora MOSiR Bielsk Podlaski

W niedzielę 5 marca dziesięć dziewcząt z Uczniowskiego Klubu Sportowego "SET" Wasilków wzięło udział w towarzyskim turnieju minisiatkówki kategoria "dwójki" o Puchar Dyrektora  MOSiR Bielsk Podlaski. Dziewczęta dzielnie walczyły z drużynami z Zambrowa, Białegostoku, Moniek, Sejn oraz z drużynami gospodarza - Bielskiem Podlaskim. W sumie w turnieju wzięło udział 36 drużyn.
Najlepiej spisała się para: Maja Kraszyńska i Weronika Piekarska, która wygrała wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej oraz jedno spotkanie o miejsca 1-6. Dało im to 5 miejsce oraz pierwszy puchar dla naszego klubu. Ponadto Weronika została wybrana najlepszą zawodniczka z całej naszej drużyny.
Kolejne miejsca naszych dziewcząt to: 22 miejsce : Karolina Frąc i Natalia Dybacka
                                                         23 miejsce: Wiktoria Romańczuk i Amelia Halicka
                                                         31 miejsce : Iga Rzemiszewska i Daria Kusiuk
                                                         33 miejsce: Matylda Niewińska i Martyna Kozłowska.
Każda uczestniczka turnieju dostała pamiątkowy dyplom.
Zawodniczki mogły sprawdzić swoje umiejętności, poznać smak zwycięstwa jak i porażki oraz zebrać bezcenne doświadczenie turniejowe. 
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie,a dziewczętom za zaangażowanie i walkę do ostatniej piłki.
 
Autor:Izabela Nowicka