Międzynarodowy konkurs „Tech Pill Challenge”. Wśród nagrodzonych jeden z Naszych nauczycieli.

Bardzo miło Nam poinformować, że Pan Jacek Zabłocki – nauczyciel języka angielskiego, został nagrodzony główną nagrodą w konkursie Tech Pill Challenge. Pan Jacek Zabłocki będzie reprezentował naszą szkołę w Paryżu na międzynarodowej konferencji E2|Education Exchange.

Konkurs przeznaczony był dla certyfikowanych nauczycieli innowatorów i ekspertów Microsoft (Microsoft Innovative Educator Expert) z następujących Państw: Albanii, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Estonii, Gruzji, Grecji, Węgier, Kazachstanu, Kosowa, Kirgistanu, Łotwy, Litwy, Macedonii, Malty, Mołdawii, Mongolii, Czarnogóry, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Ukrainy, Uzbekistanu.

Do 25 listopada 2018r. nauczyciele mieli za zadanie stworzyć prezentację w programie Microsoft Sway na temat recept na wyleczenie bolączek procesu edukacyjnego, z którymi zmagają się nauczyciele każdego dnia (wszystko w języku angielskim). Microsoft przedstawił 6 bolączek i zaprosił do zastanowienia się nad kreatywnym sposobem rozwiązania jednej z nich z wykorzystaniem technologii Microsoft. W konkursie wzięło udział 88 nauczycieli. 21 nauczycieli z krajów wyżej wymienionych wygrało nagrodę główną, w tym trzech nauczycieli z Polski.  Nagrodą główną w konkursie Tech Pill Challange jest wyjazd na konferencję E2| Education Exchange w Paryżu, która odbędzie się 2 - 4 kwietnia. Konferencja ta jest dedykowana najbardziej innowacyjnym edukatorom ze społeczności Microsoft Innovative Educator Expert.

https://education.microsoft.com/techpill

Link do prezentacji:  https://sway.office.com/EgmqR8hRSGutaCmw?ref=Link