Dzień Głośnego Czytania

28 września zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Głośnego Czytania, który był znakomitą okazją do zaproszenia najmłodszych czytelników naszej szkoły do świata książki.

Dzieci z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały zaproszonych gości: Panią Dominikę Jocz – Wiceburmistrza Wasilkowa, Panią Annę Adamczewską - lektorkę, a prywatnie babcię ucznia naszej szkoły i Panią Joannę Piekarską - wychowawcę świetlicy. W akcję włączyły się także nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, które przeprowadziły lekcję głośnego czytania w niecodziennej atmosferze.

Czytanie to idealny sposób na nudę w czasie deszczowych i jesiennych dni. Ma wiele zalet, więc zamiast siedzieć bezczynnie weź do ręki książkę i poczytaj! Zachęcamy wszystkich dorosłych: nauczycieli, rodziców, dziadków, ciocie i wujków do głośnego czytania dzieciom przez cały rok

 MSU

FOTORELACJA