Wynik konkursu na najpiękniejszą zakładkę do książki

Miło mi poinformować, że dzięki głosowaniu społeczności szkolnej w ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przypadającego na 23 kwietnia konkursie na najpiękniejszą zakładkę do książki wyłoniono zwycięzców!

Głosowanie za pośrednictwem platformy do nauczania zdalnego trwało od 27 kwietnia do 3 maja. Na konkurs wpłynęło 29 prac od uczniow z klas 4-6, na które to prace oddano w sumie 104 głosy:

I miejsce - Blanka Obuchowska (zakładka nr 13) - 23 głosy
II miejsce - Paulina Zerbst (zakładka nr 2) - 10 głosów
III miejsce - Lena Minkiewicz (zakładka nr 9) - 8 głosów
wyróżnienie: Jakub Gieros (zakładka nr 1), Oliwia Giczan (zakładka nr 17), Kacper Laszewski (zakładka nr 22), Natalia Kiszło (zakładka nr 25), Emilia Mancewicz (zakładka nr 29).

Relacja filmowa

Nagrody książkowe czekają na zwycięzców - otrzymają je najprawdopodobniej na koniec roku szkolnego razem ze świadectwem.
Wszystkim uczestnikom i głosującym serdecznie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy! Niech wasze piękne i misternie wykonane zakładki będą początkiem fascynującej przygody z książką.

Korzystając z okazji dziękuję również za współpracę pani Joli Czapnik oraz panu Jackowi Zabłockiemu za pomoc i zawsze dobre słowo.

Monika Trzeszczkowska