Erasmus Plus 2020 - 2022

Cieszymy się niezmiernie i spieszymy z bardzo dobrą informacją. Agencja Narodowa programu Erasmus+ ogłosiła dzisiaj wyniki konkursu wniosków w akcji KA229.

Kreatywny zespół Erasmus+ znowu dał radę. Od września 2020 do sierpnia 2022 nasza szkoła będzie realizowała kolejny projekt współpracy szkół pt. "Share, explore, enrich. SEE for better life" Celem głównym jest wypracowanie i wprowadzenie nieszablonowych i skutecznych metod nauki języka angielskiego, które poprawią znajomość tego języka u naszych uczniów. Nie zabraknie też nowoczesnych technologii, historii, kultury i kuchni wszystkich partnerów: Polski, Turcji, Włoch, Łotwy i Chorwacji. Będzie się działo... Damy trochę czasu wirusowi i zaczniemy od pracy na miejscu, a jak tylko świat wróci na właściwe tory rozpoczniemy wymiany uczniowskie. Więcej informacji już wkrótce.

 

https://erasmusplus.org.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-wnioskow-zlozonych-w-ramach-akcji-2-partnerstwa-wspolpracy-szkol-ka229-termin-skladania-wnioskow-23-04-2020-r/?fbclid=IwAR0k6QbtjKC3a31HDwTPZ95nJkWgCKE5xTnr0noGjUKnHzEBiMPV4xKwit